Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Piłka ręczna

Początek lutego dla naszych sportowców upłynął pod znakiem piłki ręcznej. W pierwszym tygodniu po feriach na boisko wyszły dziewczęta, które zdobyły III miejsce w zawodach miejskich. Kilka dni później swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy zakończyli swój turniej na II miejscu, uzyskując tym samym kwalifikację do półfinału powiatowego. Gratulujemy!

Drużyna dziewcząt: Sabina Bronikowska, Amelia Janik, Wiktoria Kaczmarek, Agata Kóska, Karolina Moryto, Małgorzata Stryjska, Julita Szweda, Wiktoria Świgoń, Klaudia Tomsia, Natalia Kałużny, Zofia Wobik.

Drużyna chłopców: Dominik Jero, Klaudiusz Heruk, Kacper Jarzyna, Maciej Majcher, Karol Młynarczyk, Łukasz Pielgrzym, Łukasz Pociask, Mariusz Rusin, Adrian Sładczyk, Bartłomiej Śliwiński.

jg

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

awarded etwinning school label

baner rok