Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Piłka ręczna

Początek lutego dla naszych sportowców upłynął pod znakiem piłki ręcznej. W pierwszym tygodniu po feriach na boisko wyszły dziewczęta, które zdobyły III miejsce w zawodach miejskich. Kilka dni później swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy zakończyli swój turniej na II miejscu, uzyskując tym samym kwalifikację do półfinału powiatowego. Gratulujemy!

Drużyna dziewcząt: Sabina Bronikowska, Amelia Janik, Wiktoria Kaczmarek, Agata Kóska, Karolina Moryto, Małgorzata Stryjska, Julita Szweda, Wiktoria Świgoń, Klaudia Tomsia, Natalia Kałużny, Zofia Wobik.

Drużyna chłopców: Dominik Jero, Klaudiusz Heruk, Kacper Jarzyna, Maciej Majcher, Karol Młynarczyk, Łukasz Pielgrzym, Łukasz Pociask, Mariusz Rusin, Adrian Sładczyk, Bartłomiej Śliwiński.

jg