Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

SMOK 2019/2020

SMOK

Od września b.r. na terenie Czechowic-Dziedzic w Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 5 ruszyła kolejna edycja Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykarskich, czyli tak zwanych SMOK-ów. Zajęcia mają zachęcić jak największą liczbę dzieci do uprawiania koszykówki oraz sprawić, żeby stała się ich pasją.

Celem programu, oprócz wzrostu popularności dyscypliny, jest również wzrost aktywność fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Z edycji na edycję zainteresowanie SMOK-iem w Czechowicach-Dziedzicach rośnie, a efekty pracy trenerów z młodzieżą przekładają się na wyniki w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki. W sezonie 2018/2019 występowały dwie drużyny składające się z uczestniczek programu, które zdobyły w rozgrywkach złote i brązowe medale Mistrzostw Śląska.

W zajęciach dla dziewcząt, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 5 mogą uczestniczyć także uczennice z różnych szkół z klas I – V według harmonogramu.

  •  Szkoła podstawowa nr 4 - wtorek 15.30 - 17.00 (klasy 4 i 5)
  • Szkoła Podstawowa nr 5 – czwartek 15:30 – 17:00 (klasy 1-4)
                                           piątek 17.00 - 18.30 (klasy 1-3 oraz 5)

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

facebook

instaling logo duze