Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Podsumowanie I półrocza

W piątek 26 stycznia, po krótkim apelu przygotowanym przez uczniów klasy 4a wraz z wychowawczynią panią Joanną Furczyk, podczas którego zostały przypomniane podstawowe zasady bezpieczeństwa, nastąpiło podsumowanie pierwszego półrocza nauki i wręczenie uczniom, nagrodzonym w różnych konkursach, dyplomów i upominków.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Victoria Okolus – laureatka 5. miejsca w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym, 2. miejsca w XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego, kategoria: prace fotograficzne, wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Z matematyką za pan brat"
Wiktor Stokłosa – laureat 8. miejsca w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
Weronika Kaczmarek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
Anna Ciupa – laureatka 13. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
Karol Szostak – laureat 1. miejsca w XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego, kategoria: prace fotograficzne
Mateusz Antonik – laureat 1. miejsca w XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego, kategoria: prace multimedialne
Jagoda Gorel – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Z matematyką za pan brat”
Ksawery Płonka – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Z matematyką za pan brat”
Beniamin Jero, Jakub Wacięga, Wojciech Atraszkiewicz – konkurs organizowany przez Samorząd Szkolny zatytułowany „Moja ozdoba Bożonarodzeniowa”, kategoria: klasy I-III
Zosia Fatyga, Mateusz Pniok, Weronika Kaczmarek, Mateusz Szweda - „Moja ozdoba Bożonarodzeniowa”, kategoria: klasy IV-VI

Dyplomy uznania wręczono również uczniom klas młodszych, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Synapsik. Na szczególne wyróżnienie zasługują dwie uczennice klasy drugiej: Emilia Strońska i Nikola Bytom oraz uczniowie klas trzecich: Wojtek Kuś, Magdalena Rzepka, Kuba Kinio i Igor Stec, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w wyżej wymienionym konkursie.
Laureatom i wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

awh