Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zimowe spotkania z Babcią i Dziadkiem

W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed feriami uczniowie klas: pierwszej, drugiej i trzecich zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków na spotkania klasowe z okazji ich święta. Wierszem, tańcem i piosenką wnuczki i wnukowie podziękowały zaproszonym gościom za cierpliwość, opiekę i czas, jaki im poświęcają oraz za ogrom bezinteresownej miłości bo przecież  

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło”.


Swoim programem artystycznym dzieci utwierdziły dziadków w przekonaniu, że posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Nie tylko dzieci świetnie się zaprezentowały. Babcie i Dziadkowie także dobrze się bawili, śpiewali i klaskali razem ze swoimi pociechami oraz rozwiązywali zadania, a w nagrodę od swoich wnuków otrzymali medal - SUPER BABCIA, SUPER DZIADEK.
Był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń, uśmiechów i radości. Na zakończenie każda babcia i każdy dziadek otrzymali własnoręcznie zrobione upominki.

jb

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

awarded etwinning school label

baner rok