Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 stycznia 2018 r. w naszym kościele odbyła Msza święta z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie "Czwórki",  którzy grają i śpiewają na niedzielnych mszach świętych jako Dziecięcy Chórek Kościelny przygotowali liturgię Słowa i prowadzili śpiew pod opieką pani Lidii Kumorek. W odświętny nastrój wprowadziły zgromadzonych dzieci, które podziękowały babciom i dziadkom pieśnią i wierszem za ich miłość, dobroć i opiekę oraz zaśpiewały piosenkę „Życzymy, życzymy". Wzruszeniom nie było końca, w niejednych oczach widać było radość i szczęście. Oklasków nie brakowało.
Ksiądz Marian Frelich życzył wszystkim dobrego świętowania z naszymi babciami i dziadkami.

lk

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

awarded etwinning school label

baner rok