Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Jasełka w kościele NMP KP

W uroczystość Trzech Króli w pięknie udekorowanym kościele pw. NMP Królowej Polski w blasku oświetlonych choinek, uczniowie "Czwórki" wcielili się w postacie biblijne i odtworzyli narodziny Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Zgromadzeni parafianie mieli okazję przenieść się w atmosferę panującą w Betlejem przed ponad dwoma tysiącami lat, a Maryja z Józefem, pasterze, aniołowie i trzej królowie interesująco wprowadzili ich w świat znanych wszystkim wydarzeń. Dzieci pięknie śpiewały i grały na fletach kolędy. Przedstawienie zgromadziło wielu parafian, którzy gorąco oklaskiwali młodych wykonawców i zakończyło się wspólnym kolędowaniem.
Słowa podziękowania skierował do uczestników spotkania ks. Marian Frelich, proboszcz parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach.

lk