Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kolędowanie w OSP

W pięknie udekorowanej sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechowicach-Dziedzicach, uczniowie klas III – VI naszej szkoły wcielili się w postacie biblijne i odtworzyli narodziny Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Zgromadzeni mieli okazję przenieść się w atmosferę panującą w Betlejem przed ponad dwoma tysiącami lat. Dzieci z chórku kościelnego a jednocześnie uczniowie  szkoły i naszej parafii pięknie śpiewali i grali kolędy na fletach. Wszyscy gorąco oklaskiwali młodych wykonawców. Występ koordynowali: Lidia Kumorek, Ewa Głowacka, Urszula Szkucik-Jagiełka, Hanna Martyniszyn i Elwira Mańka-Nastały przy współpracy rodziców i Krzysztofa Jesiołowskiego.
Słowa podziękowania za występ do młodych aktorów skierował pan Krzysztof Szary, prezes OSP w Czechowicach-Dziedzicach.

lk

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

awarded etwinning school label

baner rok