Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Jasełka 2017

W grudniu w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Młodzi artyści z klas IV-VI wprowadzili licznie zgromadzoną publiczność w klimat świąt Bożego Narodzenia przedstawieniem zatytułowanym „Zwiastuję wam radość wielką”. Po występach starszych uczniów milusińscy z klas I-III wyrecytowali wiersze oraz zaśpiewali i zatańczyli świąteczne piosenki. Występy dzieci przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami nawiązującymi do scen związanych z narodzeniem Pana Jezusa, które wykonał szkolny zespół wokalny pod opieką pani Urszuli Szkucik-Jagiełki.

Po części artystycznej dyrektor szkoły, Bożena Głąbek, podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie programu świątecznego. Złożyła również wszystkim życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku.

Szkolne jasełka przygotowali: Lidia Kumorek, Ewa Głowacka, Hanna Martyniszyn, Elwira Mańka-Nastały, Celina Gancarczyk, Alicja Wojtas-Herok, Joanna Furczyk, Jarosław Gancarczyk oraz wychowawcy klas I-VI.

lk