Marzycielska Poczta 2017

Podobnie jak w ubiegłym roku, w dniu 22 grudnia uczniowie „Czwórki” na lekcjach języka polskiego wzięli udział w akcji pisania kartek świątecznych dla podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”.
Każde dziecko w domu zapoznało się z profilami dzieci – poznało zainteresowania, marzenia oraz problemy ciężko chorych rówieśników, a następnie zdecydowało, do kogo wyśle swoje życzenia świąteczne.
Uczniowie chętnie pisali, ozdabiali i adresowali kartki świąteczne. Niektórzy postanowili wysłać życzenia do kilku podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”, aby każde dziecko mogło cieszyć się z ich drobnego gestu życzliwości. Wszystkie kartki świąteczne zostały wysłane tego samego dnia pod wskazane adresy.
Akcja sprawiła ogromną przyjemność wszystkim, którzy się w nią zaangażowali.

awh

Lut